fbpx

Oferta studyjnych sesji portretowych:

Fotografię najbardziej kochamy za to spojrzenie, za tę chwilę, za ten ułamek sekundy, w którym ukazujemy Twoją osobowość, Twoją wyjątkowość.

Zapraszamy na sesje portretowe:

  • Kobiece
  • Ciążowe
  • Dziecięce (dzieci od 8 roku życia) 

Pragniemy tworzyć wyjątkowe fotografie, dlatego każde ujęcie jest starannie przemyślane i dopracowane na każdym etapie od przygotowania, wykonania, aż po postprodukcję. Naszą zasadą jest mniej, a lepiej. Na sesji wykonamy więcej zdjęć do wyboru, ale ostatecznie pragniemy dopracować w postprodukcji tylko te najlepsze ujęcia, wybrane przez Klienta. 

Zapraszamy do kontaktu i umówienia terminu sesji.

Marta i Łukasz Ujma

Pakiet 8 zdjęć kosztuje 1200 zł

Możesz dokupić dodatkowe ujęcia w cenie 100 zł za zdjęcie – maksymalnie możesz dokupić 7 zdjęć.

Z każdej sesji zdjęciowej, dbając o jakość, a nie ilość, oddajemy nie więcej niż 15 gotowych prac.

Do zobaczenia na sesji.

  • 1-2 h sesja zdjęciowa.
  • otrzymujesz starannie przygotowane fotografie w malarskim/filmowym stylu, poddane naszej autorskiej postprodukcji w programie Photoshop i wydrukowane na eleganckim papierze w formacie 15×23 oprawione w passe-partout.
  • otrzymujesz także fotografie w formie elektronicznej dopasowane do mediów społecznościowych/internetu.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia terminu sesji.

Marta i Łukasz Ujma

o nas

Prywatnie jesteśmy małżeństwem i rodzicami trójki cudownych dzieci, a zawodowo fotografami. Nasze pierwsze sesje dla klientów wykonaliśmy w 2012 roku, od tego czasu przeszliśmy długą drogę rozwoju zawodowego, mamy za sobą masę fantastycznych sesji oraz wiele wyróżnień fotograficznych. Do 2020 roku Łukasz zajmował się również retuszem zdjęć dla fotografów z Kanady, USA i Azji. Od 2020 roku tworzymy, a dokładniej Łukasz tworzy kursy oraz tutoriale z postprodukcji w programie Photoshop. Z naszych kursów skorzystało już ponad 1000 fotografów z Polski i ze świata. Jesteśmy ogromnie dumni z każdego progresu naszych studentów i wdzięczni za ciepłe słowa, które od nich otrzymaliśmy. Jednak, to co nas najbardziej cieszy, to tworzenie pięknych kadrów dla naszych Klientów.

Specjalizujemy się w fotografii studyjnej. 

Zapraszamy do naszej bajki malowanej światłem i kolorem. 

Marta i Łukasz Ujma